کدام فاز شهرک اندیشه برای زندگی بهتر است؟

٫۱شهریور٫ ۱۳۹۹
۰ نظر

همه ما در خلوت خود به زندگی کردن در خانه رویایی خود فکر میکنیم، به مکانی آرام یا شلوغ که مطابق با سلیقه ما باشد و بتواند زندگی تجربه ای دوری از آلودگی و شلوغی تهران رهایی پیدا شود. شهر جدید اندیشه با توجه به معیارهای متفاوت و سلیقه های مختلف میتواند محلی رویایی برای زندگی شما باشد. اندیشه به خاطر موقعیت جغرافیایی خود فاصله زیادی از تهران ندارد، دسترسی آسان به پایتخت دارد و با توجه به وسایل نقلیه عمومی که برای این شهر تجهیز کرده‌اند به ‌راحتی می‌توان رفت و آمد با تهران داشت.

املاک ویژن به عنوان یکی از برترین مشاورین املاک اندیشه در این مقاله به معرفی یکی از بهترین شهر های تهران و سوالی که کدام فاز اندیشه برای سرمایه گذاری بهتر است میپردازد تا شما بتوانید محل مناسبی برای زندگی خود انتخاب کنید، این فازها مانند نقاط مختلف شهرهای دیگر دارای بهترین مناطق و بدترین مناطق هستند که برای اینکه بهتر بتوانید در مورد فازی که می‌خواهید در آن اقامت کنید تصمیم‌ بگیرید بهتر است که اطلاعاتی داشته باشید.

اندیشه فاز یک، نزدیکترین ایستگاه مترو به شهرک اندیشه

اگر همیشه دوست داشتید دسترسی آسانی به مراکز خرید داشته باشید و تقریبا همه چیز در نزدیکی محل زندگی شما باشد فاز یک اندیشه انتخاب مناسبی برای شما است که باید توجه ویژه ای به آن داشته باشید. شهرک اندیشه فاز یک تقریبا از موقعیت محلی مناسبی بین تهران و کرج قرار گرفته است و آب و هوای مطلوبی نیز دارد، همچنین این منطقه نیز خود دارای چند شهرک به نام های شهرک امید، شهرک مریم و شهرک رفاه می باشد.

همانطور که در مقاله همه چیزهایی که از شهرک اندیشه باید بدانید عنوان شد، شما میتوانید با 100 میلیون تومان میتوانید در شهرک اندیشه فاز یک صاحب یک واحد آپارتمان و بهترین منطقه تهران برای سرمایه گذاری مسکن شوید و رویای صاحب خانه شدن را به واقعیت بدل کنید. لازم است بدانید که فاز یک اندیشه با توجه به موقعیت محلی خود نزدیک ترین ایستگاه مترو خواهد بود و در سال های آینده به زودی این خط مترو به مترو سراسری تهران متصل خواهد شد.

فاز دو اندیشه، محلی مناسب برای فرهنگیان و بازنشستگان

این فاز شهرک جدید اندیشه از سال ۱۳۷۰ تأسیس شد و در ابتدا برای فرهنگیان در نظر گرفته شد و دارای ساختمان‌های آپارتمانی و ویلایی است. در این فاز ساختمان‌ های آپارتمانی با متراژهای بالا ساخته‌ شده است و واحدهای مسکونی زیر ۱۰۰ متر در آن به ‌ندرت وجود دارد. خانه‌ها مجهز به جدیدترین امکانات رفاهی و تفریحی مانند سونا جکوزی و استخر هستند. همچنین بسیاری از این خانه‌ها دارای فضای بسیار لوکس و شیک مانند برج ظفر اندیشه فاز 2 هستند.

بهترین منطقه برای خرید آپارتمان با متراژ بالا شهرک راه‌آهن در این فاز است که دارای محیطی دنج و آرام به همراه آپارتمان‌های لوکس و زیبا هستند، آپارتمان ‌های لوکس فاز ۲ یکی از بهترین مناطق شهر جدید اندیشه برای سکونت است و این منطقه نیز خود دارای چند شهرک به نام شهرک گلستان و شهرک راه آهن می باشد.

شماره تماس املاک ویژن

اندیشه فاز 3، گران‌ ترین خانه‌ ویلایی در بافت اصیل شهرسازی

فاز سه شهرک اندیشه دارای محبوبیت بسیار در بین مردم است و وقتی‌که اسم شهر اندیشه به گوش علاقمندان می‌خورد سریع به یاد فاز 3 این شهر می‌افتند. بافت فاز ۳ شهر جدید اندیشه دارای به­روزترین نوع و بهترین زیرساخت‌های شهری است که می‌توان آن را به‌عنوان مدرن‌ترین فاز شهر اندیشه محسوب کرد. در این فاز مجتمع تجاری نگارستان قرار دارد، این مجتمع جزو زیباترین و شیک‌ترین فضاهای آن است که باعث شده بسیاری برای بازدید از آن به این فاز بیایند. فاز ۳  اندیشه دارای سینما و رستوران‌های بسیار شیک نیز هست.

این فاز مجهز به باشگاه‌های ورزشی و استخرهای روباز و سرپوشیده است، که بیشترین امکانات تفریحی و ورزشی آن را تشکیل می‌دهند. خانه‌های این فاز اکثراً ویلایی بوده و متراژ بالا دارند که معمولاً دوبلکس و تریپلکس هستند و برای کسانی که علاقه فراوانی به این سبک از خانه‌ها دارند، بسیار مناسب است.

فاز4 و 5 اندیشه،درجوار بازار نقش ‌جهان با معماری ایرانی اسلامی

در این فازها مجتمع‌های تجاری و اداری زیادی برای رفاه حال ساکنان ایجاد شده است. یکی از این مجتمع‌ها، مجتمع تجاری و اداری ارغوان است که با مساحت زیادی که دارد می‌تواند محل مناسبی برای تفریح و گردش ساکنان باشد.

یکی از مواردی که باعث شده این فاز محبوبیت زیادی داشته باشد وجود بازاری شبیه‌سازی‌ شده شبیه بازار نقش‌جهان در اصفهان است، این بازار با معماری ایرانی و اسلامی که دارد روزانه بازدیدکننده‌های بسیاری را پذیرایی می‌کند. خانه‌های این فاز به نسبت فاز 3 متعادل‌تر است و جمعیت کمتری دارد. فاز 4 و 5 شهر جدید اندیشه آپارتمان­های سازمانی نیز دارد و افرادی که در این فاز می‌خواهند سکونت کنند، می‌توانند از این آپارتمان­ها استفاده کنند.

شهرک اندیشه فاز یک امکانات رفاهی بسیاری برای ساکنین خود فراهم آورده است تا تراکم جمعیت پایتخت کمتر شود. برای همین امر است که بسیاری از مردم زندگی خود را در این شهرها می‌بینند. شهرهای جدید مانند شهر جدید اندیشه دارای رشد فراوانی هستند، که برای زندگی آرام و کم دغدغه بسیار مناسب‌اند، در این مقاله تلاش کردیم تا بتوانیم به معرفی شهرک های مختلف برای خرید آپارتمان در اندیشه بپردازیم تا بتوانید انتخاب مناسبی داشته باشید

پیام بگذارید