{ "@context": "https://schema.org", "@type": "FAQPage", "mainEntity": [{ "@type": "Question", "name": "شرایط وام مسکن اندیشه چیست؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "زوج‌های غیر تهرانی که در شهرک اندیشه زندگی می‌کنند، می‌توانند تا سقف ۸۰ میلیون تومان وام بگیرند که برای گرفتن این مبلغ باید ۱۶۰ ورق بهادار خریداری کنند که با این حساب باید هشت میلیون تومان بابت خرید این اوراق بپردازند که با احتساب دو میلیون تومان برای خرید اوراق وام جعاله در مجموع برای دریافت وام ۱۰۰ میلیون تومانی باید ۱۰ میلیون تومان پرداخت کنند." } },{ "@type": "Question", "name": "وام مسکن در سال 99 چقدر است؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "دریافت وام مسکن به شرایط متنوعی بستگی دارد، اما سقف تسهیلات درشهر تهران به مبلغ 200 میلیون تومان افزایش پیدا کرده و همچنین شهرهای بالای 200 هزار نفر جمعیت به 80 میلیون تومان و زوجین به 160 میلیون تومان افزایش یافت و میتوان بسته به شرایط ملک هر وام را دریافت کرد." } },{ "@type": "Question", "name": "آیا آپارتمانی که به واسطه دریافت وام در رهن بانک باشد می‌توان آنرا به شخص ثالثی فروخت؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "بله چون در رهن بودن ملک مورد معامله منافاتی با انجام معامله و فروش آن ندارد و خریدار چنین ملکی می‌تواند با توافق با فروشنده مسکن را به فک رهن و انجام مقدمات لازم جهت انتقال رسمی ملک بخواهد و بدون مشکل معامله انجام شود." } },{ "@type": "Question", "name": "شرایط وام مسکن زوجین بدون سپرده 99 به چه صورت است؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "سقف مبلغ این وام برای زوجین ساکن تهران 100 میلیون تومان با نرخ سود 17/5 درصد است. متقاضیان برای دریافت این اوراق باید 200 برگ اوراق تسه خریداری کنند. مدت زمان بازپرداخت این اوراق 12 ساله با اقساط یک میلیون و 665 هزار تومان به صورت ماهانه است. البته اگر خانه مذکور در بافت فرسوده باشد نرخ سود این تسهیلات 16 درصد با اقساط ماهانه یک میلیون و 468 هزار تومان به مدت 15 سال است." } }] }

فروش آپارتمان اقساطی در اندیشه

شهر جدید اندیشه به واسطه داشتن بیشتر از 6 فاز و چندین شهرک یکی از شهرهای جدید و مهاجرپذیر استان تهران است که در این سال های اخیر به دلیل قیمت آپارتمان در اندیشه مورد استقبال زیاد قرار گرفته است. با ارائه این پیشینه در ادامه با بررسی فروش اقساطی آپارتمان در اندیشه با املاک ویژن همراه باشید.

شرایط فروش خانه های اقساطی در شهرک اندیشه

شهر جدید اندیشه جزو مدرن ترین شهرک های نوساز در کشور است که موجب شد تا افراد زیادی به دنبال خرید اقساطی آپارتمان در اندیشه باشند. شهرک اندیشه دارای 6 فاز مختلف است که شهرک اندیشه فاز یک جزو پرطرفدارترین خانه های مسکونی می باشد. شهرکی با تنوع و گوناگونی زیاد آپارتمان که با هر سلیقه ای میتوان در این شهرک ملک مورد نظر خود را پیدا کرد،البته وجود آپارتمان با قیمت ارزان شرایطی را محیا کرده تا بدون پرداخت اقساطی بتوان صاحب خانه شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با خرید آپارتمان ارزان در اندیشه می توانید با کارشناسان ما در بخش فروش املاک ویژن در تماس باشید.

خرید خانه در اندیشه با وام بانکی، تجربه بهترین خدمات در املاک ویژن

در مجموعه املاک ویژن ملک های مختلفی مانند آپارتمان، باغ ویلا، زمین مسکونی، املاک تجاری و اداری دارای شرایط فروش اقساطی آپارتمان هستند. مسکن ویژن سابقه درخشان و طلائی در فروش اقساطی آپارتمان دارد، با توجه به افزایش قیمت های لحظه ای و عدم رضایت مشتریان، بسیاری از افراد تمایل کمتری به خرید نقدی آپارتمان دارند و بیشتر به دنبال شرایط فروش اقساطی آپارتمان در اندیشه هستند. به همین منظور املاک ویژن شرایط متفاوت تری را برای فروش املاک اقساطی خود و زیر مجموعه هایش در نظر می گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از شرایط فروش اقساطی آپارتمان در اندیشه با کارشناسان فروش املاک ویژن در تماس باشید.

خرید خانه وام دار در شهر جدید اندیشه، خرید خانه تمام اقساط آیا منطقی است؟

میتوان گفت در حال حاضر فاز یک شهرک اندیشه محبوب ترین شهرک برای سرمایه گذاری و خرید املاک است زیرا با توجه به قیمت مناسب آن در طراحی ساختمان ها از آخرین تکنولوژی های روز دنیا استفاده می شود. خرید آپارتمان در اندیشه با شرایط عالی برقرار بوده و مشتریان عزیز میتوانند ملک مورد نظر خود را از املاک ویژن خریداری نمایند. پس اگر به دنبال فرصتی برای خرید اقساطی مسکن هستید، پیشنهاد می کنیم علاوه بر پیگیری اخبار روز املاک در ارتباط با فروش اقساطی، با مشاورین مسکن ویژن باشید تا از پیشنهاد های بهتری برای خرید اقساطی خانه ها بهره مند شوید.

آپارتمان های اندیشه به صرف داشتن ظاهری جوان پسند، نزدیکی به شهر تهران و در دسترس بودن مسیر حمل و نقل عمومی مناسب در بین قشر جوانان محبوبیت بالایی دارد به صورتی که در مقاله پردیس یا اندیشه به نقد و بررسی این دو شهرک پرطرفدار پرداخته ایم که مطالعه آن خالی از لطف نیست.

خرید اپارتمان نقلی در اندیشه تهران

شاید هیجان انگیز ترین بحث در مورد خرید مسکن در اندیشه که آن را متمایز کرده است آپشن های رفاهی و شرایط اقساطی خرید ملک در آن باشد. خیلی از مشتریان عزیز مبلغ بالایی برای خرید خانه در دسترس ندارند و ما به آن ها خرید اپارتمان نقلی در اندیشه با وام بانکی را پیشنهاد میکنیم تا به رویای خرید خانه دست پیدا کنند،با وجود اینکه یک آپارتمان با متراژ کم به طور معمول نمی تواند رویای دست نیافتنی باشد، اما اولین انتخاب افراد برای خرید و مناسب ترین بخش برای ثابت ماندن سرمایه شما هستند. اگر به دنبال خرید اپارتمان نقلی در اندیشه تهران هستید، شهرک های مختلف را بشناسید و تمام موقعیت های ملکی را بررسی کنید. لبخند رضایت مشتریان عزیز بیش از هر چیز برای ما ارزشمند است.

سوالات خرید و فروش ملک با وام بانکی

زوج‌های غیر تهرانی که در شهرک اندیشه زندگی می‌کنند، می‌توانند تا سقف ۸۰ میلیون تومان وام بگیرند که برای گرفتن این مبلغ باید ۱۶۰ ورق بهادار خریداری کنند که با این حساب باید هشت میلیون تومان بابت خرید این اوراق بپردازند که با احتساب دو میلیون تومان برای خرید اوراق وام جعاله در مجموع برای دریافت وام ۱۰۰ میلیون تومانی باید ۱۰ میلیون تومان پرداخت کنند.

دریافت وام مسکن به شرایط متنوعی بستگی دارد، اما سقف تسهیلات درشهر تهران به مبلغ 200 میلیون تومان افزایش پیدا کرده و همچنین شهرهای بالای 200 هزار نفر جمعیت به 80 میلیون تومان و زوجین به 160 میلیون تومان افزایش یافت و میتوان بسته به شرایط ملک هر وام را دریافت کرد.

بله چون در رهن بودن ملک مورد معامله منافاتی با انجام معامله و فروش آن ندارد و خریدار چنین ملکی می‌تواند با توافق با فروشنده مسکن را به فک رهن و انجام مقدمات لازم جهت انتقال رسمی ملک بخواهد و بدون مشکل معامله انجام شود.

سقف مبلغ این وام برای زوجین ساکن تهران 100 میلیون تومان با نرخ سود 17/5 درصد است. متقاضیان برای دریافت این اوراق باید 200 برگ اوراق تسه خریداری کنند. مدت زمان بازپرداخت این اوراق 12 ساله با اقساط یک میلیون و 665 هزار تومان به صورت ماهانه است. البته اگر خانه مذکور در بافت فرسوده باشد نرخ سود این تسهیلات 16 درصد با اقساط ماهانه یک میلیون و 468 هزار تومان به مدت 15 سال است.

اگر قصد خرید اقساطی خانه در اندیشه دارید

مسکن ویژن بهترین شرایط فروش خانه در اندیشه با وام بانکی، مسکن مورد نظر را برای شما تهیه میکند

۱۲ دیدگاه

 1. یحیی
  ٫۱آبان٫ ۱۳۹۹
  | پاسخ
  | پاسخ

  من یه وام بانکی 100 ملیونی جانبازی گرفتم ، چه مبلغی باید به بانک پس بدم؟

  • عادل شاه نظری
   ٫۱۰آبان٫ ۱۳۹۹
   | پاسخ
   | پاسخ

   سلام دوست عزیز اگر تسهیلات جانبازی از بانک دریافت کردید سود این وام 4% هست و باید ببینید اقساط وام چند ساله هست که بر اساس اقساط و مبلغ قسط سود برگشتی محاسبه میشه

 2. فاطمه صمدی
  ٫۱آبان٫ ۱۳۹۹
  | پاسخ
  | پاسخ

  سلام.ساکن شهرک اندیشه فاز یک هستم.میخواستم یک واحد آپارتمان با وام بانکی خریداری کنم، خواستم بدونم اقساط وام 120میلیونی دقیقا چقدره و هزینه اوراقش چقدر میشه؟

  • املاک ویژن
   ٫۱آبان٫ ۱۳۹۹
   | پاسخ
   | پاسخ

   با سلام خانم صمدی عزیز
   با توجه به نوع وام اوراق اقساط ماهیانه وام 120 میلیون تومانی شما حدود 1,998,464 تومان خواهد بود. قیمت اوراق نیز با توجه به قیمت آن ممکن است روزانه قابل تغییر باشد و قیمت مشخصی ندارد. برای اطلاع بیشتر میتوانید با املاک ویژن با شماره های 02165579125 | 02165579106 تماس بگیرید تا کارشناسان ما شمارا راهنمایی کنید.

 3. محمد
  ٫۱آبان٫ ۱۳۹۹
  | پاسخ
  | پاسخ

  سلام
  سود محاسبه شده برای اقساط آپارتمان ها چند درصد است؟

  • املاک ویژن
   ٫۱آبان٫ ۱۳۹۹
   | پاسخ
   | پاسخ

   سلام محمد عزیز
   مقدار سود محاسبه شده برای اقساط آپارتمان ها متنوع هست و باتوجه به بانک مقصد و سال ساخت و مبلغ اقساطتغییر میکند، پیشنهاد میکنیم جهت راهنمایی بیشتر با شماره های 02165579125 | 02165579106 تماس حاصل بفرمایید تا مشاورین ما به صورت دقیق و قدم به قدم شما را راهنمایی کنند.

 4. اهورا
  ٫۱آبان٫ ۱۳۹۹
  | پاسخ
  | پاسخ

  درودبر شما
  دنبال یه خونه 80 متری به قیمت هر متر 6 یا نهایتاً 7 تومن می گردم.

  • املاک ویژن
   ٫۱آبان٫ ۱۳۹۹
   | پاسخ
   | پاسخ

   باسلام دوست عزیز
   تعداد زیادی فایل ملک با شرایط اقساطی و با قیمت مناسب موجود هست که میتوانید با شماره های 02165579125 | 02165579106 تماس بگیرید.
   همکاران ما پاسخگوی شما هستند.

 5. احسان
  ٫۲۶مهر٫ ۱۳۹۹
  | پاسخ
  | پاسخ

  سلام وقت بخیر
  از دم قسط هم شرایط دارید

  • املاک ویژن
   ٫۱آبان٫ ۱۳۹۹
   | پاسخ
   | پاسخ

   باسلام احسان عزیز
   شرایط هر ملک باتوجه به متراژ، نوع پرداخت و نوساز یا پیش فروش بودن آن کمی متفاوت است، به شما پیشنهاد میکنیم برای کسب اطلاعات درباره فروش قسطی آپارتمان در اندیشه با شماره های 02165579125 | 02165579106 تماس بگیرید. همکاران ما آماده ارائه خدمت رسانی به شما هستند

 6. محیا
  ٫۳۱شهریور٫ ۱۳۹۹
  | پاسخ
  | پاسخ

  سلام میخوام بدونم میشه با 100 میلیون تو اندیشه خونه خرید؟

  • املاک ویژن
   ٫۱مهر٫ ۱۳۹۹
   | پاسخ
   | پاسخ

   سلام محیای عزیز
   با توجه به قیمت آپارتمان در اندیشه شما میتوانید با مبلغ 100 میلیون تومان آپارتمان مناسبی را خریداری نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از شرایط فروش اقساطی آپارتمان در اندیشه با کارشناسان فروش املاک ویژن با شماره های 02165579125 | 02165579106 در تماس باشید.

پیام بگذارید