همه چیزهایی که از شهرک اندیشه باید بدانید

٫۲۱مرداد٫ ۱۳۹۹
۰ نظر
درباره شهرک اندیشه تهران

این روز ها باتوجه به افزایش قیمت مسکن در تهران، املاک اندیشه کرج با استقبال زیادی از سوی خریداران و مستأجران همراه شده است و بسیاری از افرادی که به دنبال خرید یا اجاره واحد های مسکونی هستند همواره مایلند در این شهرک واحد های مدنظر خود را اجاره نموده و یا خریداری نمایند.
آنان که نمی توانند در تهران واحدهای مسکونی اجاره کنند و یا خانه ای را در تهران خریداری نمایند عموما به حومه استان تهران و سمت شهرک اندیشه روی می آورند بلکه با قیمت های ارزان و مناسب تر بتوانند در شهرک اندیشه واحدی را خریداری کرده و یا اجاره نمایند.

شهرک اندیشه کجای تهران است؟

یکی از سوالاتی که خریداران از مشاورین ما میپرسند این است که فاصله تهران تا اندیشه چند کیلومتر است و آیا شهرک اندیشه مترو دارد یا خیر. ما در اینجا به سوالات احتمالی شما پاسخ خواهیم داد.
اندیشه با تهران ۲۰ کیلومتر فاصله دارد و از نظر جغرافیایی در ۷ کیلومتری جنوب شرقی کرج و ۳ کیلومتری شمال غربی شهریار واقع شده است، عموما بیشتر آنان که در شهرک اندیشه زندگی می کنند کاسبان و کارمندان هستند که محل کارشان در قسمت ها و مناطق متفاوت تهران قرار دارد، و با استفاده از وسایل نقلیه عمومی و یا خودرو های شخصی راهی محل کارشان در تهران می شوند. اندیشه هنوز موفق به داشتن خط مترو نشده است به همین دلیل راه های دسترسی از طریق وسیله نقلیه عمومی مانند تاکسی و اتوبوس برای رفت و آمد به شهر تهران میسر شده است.

کدام فاز شهرک اندیشه بهتر است؟

شهر جدید اندیشه دارای 6 فاز مسکونی است که هرکدام از این فازها دارای ویژگی های خاص هستند که با توجه به شرایط و بودجه، مشاورین ما فاز های مناسب را به خریداران پیشنهاد میکنند.
اگر علاقمند به حضور در شهرکی پرجنب و جوش و در عین حال آپارتمانی پسند هستید قطعا فاز یک اندیشه میتواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. اگر به دنبال آرامش و زندگی آرام هستید و کمی نزدیکی به کرج و فردیس برای شما اولیت دارد، فاز دو اندیشه میتواند جزو گزینه های خوب برای شما باشد.
فاز سه اندیشه نیز جزو آن دسته از شهرک هایی هست که هنوز تعداد بسیار زیادی خانه ویلایی را دارا می باشد و گزینه مناسبی برای خرید باغ ویلا شهریار باشد.
فاز چهار و پنج اندیشه نیز در عین ثبات و آرامش گزینه مناسبی برای زندگی و سرمایه گزاری می باشد. تعداد آپارتمان های مسکونی در این مناطق به نسبت فاز سه اندیشه بیشتر است و شما حق انتخاب بیشتری در این مناطق دارید.

قیمت آپارتمان در شهرک اندیشه

در این شهرک با قیمت های مناسب می شود به خرید مسکن دست زد، به عنوان مثال قیمت آپارتمان مسکونی در شهرک اندیشه فاز یک تقریبا از متری 8 میلیون تومان آغاز میشود و میتوان با حدودا 500 میلیون تومان یک واحد مسکونی 70 الی 80 متری خریداری نمود بدیهی است چنین واحدی با شرایط رفاهی مشابه در تهران یا دیگر شهر های جوار پایتخت بسیار بیشتر خواهد بود. از این رو شهرک اندیشه برای آنان که مایلند به ازای پرداخت هزینه های کمتر صاحب مسکن شوند بسیار مناسب خواهد بود.

شهرک اندیشه محل مناسبی برای سرمایه گذاری شما می باشد، به صورتی که با هر بودجه و شرایطی میتوانید ملک مورد نظر خود را تهیه نمایید و از آب و هوای لذت بخش غرب استان تهران لذت ببرید. فراموش نکنید که تیم مشاورین املاک ویژن همه روزه میتوانند با ارائه مشاوره رایگان در هر ساعتی از شبانه روز شمارا در جهت خرید یک ملک با موقعیت مناسب راهنمایی کنند.

پیام بگذارید