پردیس یا اندیشه؟ بهترین سرمایه گذاری با پول کم را بشناسید

٫۱۲شهریور٫ ۱۳۹۹
۰ نظر

بعضی از افراد تصور میکنند که داشتن بهترین سرمایه گذاری با پول کم در ایران ممکن نیست و نمیدانند که میتوانند با کنار گذاشتن مبالغ اندک میتوان بازار یا جایی پیدا کنند که برای دست یافتن به یک آینده بهتر بتوانند سرمایه‌گذاری انجام دهند. از قدیم گفتند کسی که زمین و خانه بخرد روزی داده شده خداست، افق پیش روی بازار مسکن به عوامل مختلفی بستگی دارد با این حال برآیند کلی نظر کارشناسان این است که اگر وضعیت در یک روال معمول پیش برود قیمت مسکن صعودی تر خواهد شد و میتوان از آن به عنوان بهترین سرمایه گذاری در شرایط فعلی ایران نام برد.

حالا که به این پی بردیم بهترین سرمایه گذاری در این اوضاع میتواند خرید ملک باشد ما در املاک ویژن به مقایسه پردیس و اندیشه میپردازیم تا راهنمایی مناسبی برای سرمایه شما باشد، با ما در ادامه همراه باشید.

شهرک اندیشه در تهران کجاست + نقشه

اگر از غرب استان تهران گذر کرده باشید حتما نام شهر جدید اندیشه به گوش شما خورده است، شهرک اندیشه در جنوب غربی استان تهران واقع شده و همسابه شرقی استان البرز می باشد. اگر برای شما سوال است که مترو اندیشه شهریار افتتاح شده یا خیر باید بگوییم این شهرک هنوز موفق به افتتاح خط مترو خود به تهران نشده و راه دسترسی با وسایل نقلیه عمومی تاکسی و اتوبوس میسر خواهد بود.

شهر جدید اندیشه دارای ۶ فاز مسکونی است که هرکدام از این فازها دارای ویژگی های خاص هستند که با توجه به شرایط و بودجه، مشاورین ما فاز های مناسب را به خریداران پیشنهاد میکنند. اگر علاقمند به حضور در شهرکی پرجنب و جوش و در عین حال آپارتمانی پسند هستید قطعا خرید آپارتمان در اندیشه میتواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

شهر جدید پردیس کجاست، هرآنچه باید بدانید

شهر جدید پردیس واقع در شرق شهر تهران میباشد که نزدیک به 50 کیلومتر با شهر تهران فاصله دارد و چنانچه محل کار شما داخل شهر باشد با فرض این که مقصد نیز حوالی شرق باشد، باید هر روز حدود 2 ساعت بدون احتساب ترافیک برای رفت و برگشت وقت صرف کنید. شهر پردیس به تازگی دارای مترو شده که این مسئله باعث شده در وقت و هزینه رفت و آمد شهروندان به تهران صرقه جویی شود اما سیستم مترو این شهر هنوز مشکلاتی از جمله رسیدگی ضعیف در زمینه تعمیرات و نظافت و همچنین کمبود قطار که در نتیجه هدر رفتن وقت و انرژی را به همراه خواهد داشت.

این شهر تازه ساخت دارای آب و هوای سرد و خشک بوده و همین موضوع مردم را برای زندگی در این منطقه جذب میکند که دور از آلودگی بیش از حد تهران بتوانند زندگی سالم تری را برای خود و عزیزانشان بسازند. با وجود آب و هوای مطبوع شهر جدید پردیس اما خطری جدی ساکنین این شهر را همیشه تهدید خواهد کرد، و خطری که درباره اش صحبت میکنیم قرار گرفتن این شهر روی گسل فعال مشا و رودهن میباشد که در چند سال گذشته نیز بسیار مشهود تر بوده و باعث تجدید نظر سرمایه گذاران درباره خرید ملک در این منطقه شده است.

مقایسه پردیس و اندیشه، کدام شهر برای زندگی خوب است؟

هرکدام از شهرک های اندیشه و پردیس دارای ویژگی و معایب هستند و نمیتوان به طور قاطع درباره اینکه کدام شهر برای زندگی بهتر است اظهار نظر کرد. اگر آب و هوای مطبوع، امنیت، نزدیکی به شهر تهران، آرامش و تنوع ساختمان های فراوان برای شما در الویت است ما میتوانیم به شما اندیشه را پیشنهاد کنیم.

اگر به دنبال این هستید که برای رفت و آمد با مترو تردد کنید و نزدیکی به شرق تهران و آب و هوای کوهستانی را دوست دارید پردیس میتواند محل مناسبی برای زندگی شما باشد.

شماره تماس املاک ویژن

ما در این مقاله سعی کردیم با تفاوت شهر جدید اندیشه و شهر پردیس شما را برای داشتن یک سرمایه گذاری کم ریسک راهنمایی کنیم، قطعا وجود متعدد مشاور املاک شهر جدید پردیس میتواند خرید شما را آسان و تجربه خوبی را برای شما رقم بزند، همچنین اگر تمایل به خرید باغ ویلا شهریار و خرید ملک در اندیشه برای شما الویت داشت مشاورین املاک ویژن از ابتدای مسیر همراه شما خواهند بود تا بتوانید خریدی آسان و لذت بخش را تجربه کنید.

پیام بگذارید